וולט (WOLT) שאלות ותשובות

כללי*

ביטוח השליחים אותו אנו מציעים הוא כיסוי ביטוחי חינמי לחלוטין עבורך, כשליח וולט בישראל.
תוכנית הביטוח כוללת:

 • ביטוח תאונות אישיות לכל שליחי וולט בישראל, המכסה מקרה מוות כתוצאה מתאונה או נכות צמיתה כתוצאה מתאונה
הביטוח מכסה אותך אך ורק בתאונות אשר מתרחשות בפרק הזמן בו הנך זמין לספק משלוחים באזורי הפעילות המוגדרים של וולט, בזמני הפעילות המוגדרים של וולט ומחובר אונליין דרך אפליקציית Wolt Partner.

לגבי ביטוח תאונות אישיות בלבד, יינתן לך כיסוי גם בדרכך הביתה, בתוקף למשך 30 הדקות מרגע ההתנתקות מזמינות באפליקציית Wolt Partner ובלבד שעלית לזמינות באפליקציה למשך לפחות 60 דקות רצופות.

לא, הכיסוי הוא אוטומטי ואין צורך לעשות דבר. עם זאת, אם אינכם מעוניינים להנות מביטוח חינמי זה, תוכלו לבטל את הסכמתכם בכל עת על ידי פנייה לצ׳אט של וולט.

החברה המבטחת היא חברת הביטוח מנורה מבטחים.
Demandoo, מקבוצת הביטוח מדנס, היא החברה אשר תסייע לך במקרה של שאלות ותביעות.

קודם כל – הבטיחות היא מעל הכל! הדבר הראשון שצריך לעשות במקרה של תאונה הוא לבדוק שכל הצדדים המעורבים בסדר. אם מישהו נפצע או בסכנה, יש להתקשר למספר החירום ולוודא כי העזרה בדרך.

לאחר מכן, וככל ויש נפגעים או נזק לרכוש, יש להחליף פרטי קשר מלאים (שם מלא כמו בתעודת הזהות, אימייל, מספר טלפון, כתובת, לוחית רישוי) עם הצדדים האחרים ועם עדים פוטנציאליים מעורבים. יש לצלם תמונות של נזק אפשרי לרכב או לרכוש כלשהו. בהמשך, תוך זמן סביר, עליכם להגיש תביעה לקבלת כיסוי ביטוחי.

פשוט נכנסים ללינק וממלאים את טופס התביעה הרלוונטי
זה בסדר להתקשר עם חברות אחרות, יחד עם זאת, שימו לב שהנכם מכוסים בביטוח של וולט אך ורק בעת פעילות שליחויות מטעם וולט כאשר אתם מחוברים און-ליין לאפליקציית Wolt Partner.

חשוב לוודא שפרטי הקשר שלך כבר מעודכנים באפליקציית Wolt Partner, כולל שמך המלא, טלפון, כתובת הדוא"ל, כתובת וכן סוג כלי הרכב שלך.

ניתן לספק את הפרטים האלה כשמגישים תביעה, אך חשוב גם לשמור אותם מעודכנים באפליקציה.

הכיסוי הביטוחי הנוכחי שחברת וולט מספקת אינו מכסה נזקים לרכוש שלכם, כמו אופניים, טלפון, אופנוע או מכונית. עם זאת, במידה ונפגעתם בתאונה על ידי כלי רכב אחר, לעיתים קרובות נזקים לרכושכם יהיו מכוסים על ידי הביטוח של כלי הרכב האחר. כשליח, כדאי לשקול ביטוח נוסף לכיסוי נזק לרכוש שבבעלותכם.

ניתן לצפות בסטטוס התביעה, להשלים מסמכים חסרים ולשלוח פניה הקשורה לתביעה באזור האישי.
לכניסה לאזור האישי – לחץ כאן

ברור! אנו שמחים לענות עליה ואולי גם בהמשך לכלול אותה בשאלות ותשובות אלו.
אנא צרו קשר עם וולט דרך courierinsurance+israel@wolt.com ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי 🙂

* למען הסר ספק יובהר כי התשובות והתכנים באתר זה הינם כפופים לתנאי הפוליסה ובכל מקרה של סתירה בין האמור באתר זה לתנאי הפוליסה, תגברנה הוראות הפוליסה

ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות מעניק סכום פיצוי חד פעמי במקרה של מוות מתאונה או נכות צמיתה כתוצאה מתאונה שקרתה לך בעת זמינות לביצוע שליחויות באפליקציה עבור וולט.  

לפרטים נוספים ולתנאי הכיסוי והפוליסה המלאים לחץ כאן

הכיסוי בתוקף בכל עת בה הנך מבצע שליחויות מטעם וולט ומחובר באופן מקוון לאפליקציית Wolt Partner, הכל בכפוף לתנאי הפוליסה ולחריגים בפוליסה

הכיסוי לתאונות אישיות מורחב לכסות אותך גם בדרכך הביתה, ויהיה בתוקף למשך 30 דקות מרגע ההתנתקות מזמינות באפליקציית Wolt Partner ובלבד שעלית לזמינות וסיפקת משלוחים באפליקציה למשך לפחות 60 דקות רצופות.

ביטוח התאונות האישיות שמציעה וולט עבורך אינו כולל השתתפות עצמית של השליח, כל עוד התאונה נחשבת כמכוסה בביטוח זה, אינכם נדרשים לתשלום כלשהו בעצמכם.
הביטוח הניתן באמצעות וולט הוא ביטוח נוסף לזה הנדרש על פי חוק, כגון ביטוח חובה לכלי רכב מנועי. משמעות הדבר היא שאתם תמיד נדרשים להחזיק בביטוח חובה לכלי רכב מנועי.  עם זאת, ביטוח התאונות האישיות של וולט נותן כיסוי לתאונות של שליחים בעלי כלי רכב מנועי במצבים מסוימים אשר אינם קשורים לביטוח החובה לרכב, כמו למשל במקרה תאונה המתרחשת כשאתם מבצעים שליחות עבור וולט אך אינכם נמצאים בתוך או על גבי כלי הרכב המנועי. 
מהרגע בו וולט מאשרת את היותך שליח וולט פעיל בעת תאונה, דימנדו מקבוצת הביטוח מדנס תדאג לתביעתך.  דימנדו תלווה אותך בכל השלבים, תנהל את הטיפול בתביעה מול חברת הביטוח, משלב הגשת המסמכים הראשוניים ועד לקבלת תשובה סופית מחברת הביטוח תוך שימת דגש לכך שהתביעה מטופלת בצורה מיטבית בהתאם לתנאי הפוליסה. דימנדו תדאג לספק לך עדכונים שוטפים לגבי סטטוס הטיפול בתביעה באמצעות סמס. ניתן גם לפנות לדימנדו בכל שאלה הנוגעת למצב התביעה באמצעות פרטי ההתקשרות אשר יישלחו אליך עם פתיחת התביעה: tviotprat@madanes.com 
בכל פעם שמתרחשת פגיעה בגוף, הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לבקר אצל רופא או ללכת לבית חולים. תביעות בגין תאונות אישיות משולמות תמיד כנגד ראיות, ניתן לקבל – וכדאי לבקש – את התיעוד הדרוש מהרופא או מבית החולים. ראה להלן, רשימת המסמכים שיש להגיש: במקרה של נכות צמיתה מתאונה:
 1. טופס תביעה+ טופס ויתור על סודיות רפואית (וס״ר)
 2. מסמכים רפואיים מיום האירוע המפרטים את סיבת התאונה (סיכום ממיון, סיכום אשפוז וכו')
 3. חוות דעת רפואית לגבי אחוז הנכות שנקבעה
 4. פרוטוקול ביטוח לאומי (במידה ויש)
 5. אישור משטרה (במידה ורלוונטי)
 6. צילום המחאה או אישור הבנק על שימוש בחשבון 
במקרה של מוות מתאונה:
 1. טופס תביעה 
 2. מסמכים רפואיים מיום האירוע המפרטים את סיבת התאונה (סיכום ממיון, סיכום אשפוז וכו')
 3. אישור מד"א
 4. תעודת פטירה
 5. אישור משטרה
 6. צו ירושה או צו קיום צוואה וכן צילום ת.ז של המוטבים/ יורשים חוקיים
על פי הדין בישראל, חברת הביטוח צריכה לקבל החלטה לגבי תביעה בתוך 30 ימים מרגע קבלת כל המסמכים הנדרשים.

ככל שהתביעה מאושרת לתשלום על ידי חברת הביטוח בהתאם לתנאי הפוליסה, אזי הפיצוי ישולם כסכום חד פעמי לחשבון הבנק שלך, אשר פרטיו יסופקו על ידך במסגרת מילוי טופס תביעה. התשלום יופיע בחשבון הבנק תוך 3 ימי עסקים לכל המאוחר.

אל דאגה! אנחנו נשמח לענות, ואולי בהמשך נכלול שאלות נוספות במסמך שאלות ותשובות זה.
אנא צרו קשר עם וולט דרך courierinsurance+israel@wolt.com ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי 🙂

ביטוח אחריות כלפי צד ג'

ביטוח אחריות כלפי צד ג' מגן עליכם במקרה שאתם גורמים נזק גוף לאנשים אחרים (המכונים "צד ג'" או "צדדים שלישיים") או נזקים לרכושם. ביטוח אחריות כלפי צד ג' מכסה אירוע בלתי צפוי שגרם לנזק לצד שלישי. הנזקים המכוסים:
 1. נזק גופני, מוות, מחלה, פגיעה או ליקוי גופני, נפשי או שכלי
 2. נזק ו/או אבדן לרכוש של צד שלישי
 3. הוצאות הגנה סבירות שאושרו מראש על ידי המבטח לצורך הגנה משפטית
כל השליחים המבצעים שליחויות מטעם וולט מכוסים בביטוח זה, למעט אם התאונה אירעה כתוצאה משימוש של השליח בכלי רכב מנועי.   שליחים המספקים משלוחים עם רכב, קטנוע או כלי רכב מנועי אחר כהגדרתו בחוק, מכוסים בביטוח צד ג' של וולט רק כאשר אינם על גבי כלי הרכב המנועי (למשל כאשר צועדים ברגל או ממתינים למשלוח שלא על גבי כלי הרכב).   שליחים המספקים משלוחים באמצעות כלי רכב מנועי, נדרשים לרכוש ביטוח נפרד לכלי הרכב המנועי בהתאם לדרישות החוק ולהסכם עם וולט.

הכיסוי בתוקף בעת עבודת שליחות עבור וולט כאשר השליח מחובר באופן מקוון לאפליקציית Wolt Partner, זאת בין אם השליח ברכיבה או בהליכה. 

שליחים המספקים משלוחים עם רכב, קטנוע או כלי רכב מנועי אחר כהגדרתו בחוק, אינם מכוסים בביטוח צד ג' של וולט בגין השימוש בכלי הרכב המנועי, ונדרשים לרכוש ביטוח נפרד בהתאם לדרישות החוק ולהסכם עם וולט. 

בביטוח צד ג' שרכשה וולט עבור השליחים יש השתתפות עצמית בסך 500 דולר לכל תביעה. דהיינו, על המבוטח לשאת ב- 500 הדולר הראשונים אשר חברת הביטוח תידרש לשלם בתביעה, בין אם לשם בירור נסיבות האירוע, לשם הגנה משפטית או כתשלום לצד שלישי הניזוק.
ביטוח אחריות צד ג' של וולט מכסה שליחים עם רכב, קטנוע או כלי רכב מנועי אחר כהגדרתו בחוק, רק במידה והתאונה לא נגרמה כתוצאה משימוש של השליח בכלי הרכב המנועי.  במידה והתאונה נגרמה כתוצאה משימוש של השליח בכלי רכב מנועי, הרי שיש להפעיל את הביטוח הפרטי שנדרשת לרכוש בהתאם לדרישות החוק ולהסכם עם וולט.

קודם כל הבטיחות מעל הכל! הדבר הראשון שצריך לעשות במקרה של תאונה הוא לבדוק שכל הצדדים המעורבים בסדר. אם מישהו נפצע או בסכנה, יש להתקשר למספרי החירום ולוודא כי העזרה בדרך.

לאחר מכן, וככל ויש נפגעים או נזק לרכוש, יש להחליף פרטי קשר מלאים (שם מלא כמו בתעודת זהות, אימייל, מספר טלפון, כתובת, מס' לוחית רישוי) עם הצדדים האחרים שניזוקו ועם עדים פוטנציאליים מעורבים (במידה וקיימים). יש לצלם תמונות של נזק אפשרי לרכב או לרכוש צד שלישי כלשהו. 

וכמובן לא לשכוח לדווח על האירוע תוך זמן סביר באמצעות טופס התביעה 
להלן עיקרי המידע אשר יש למלא בטופס הדיווח לחברת הביטוח
 • תיאור התאונה
 • מתי והיכן קרתה התאונה
 • מידע לגבי נפגעי גוף כתוצאה מהתאונה
 • מידע לגבי נזקים לרכוש כתוצאה מהתאונה
 • פרטי קשר של עדי ראייה לתאונה 
 • מידע לגבי מעורבות משטרה
 • כל מידע אחר היכול לסייע בטיפול בתביעה, לרבות צילומים של הנזק
מהרגע בו וולט מאשרת את היותך שליח וולט פעיל בעת התאונה, דימנדו מקבוצת מדנס תדאג לתביעתך.  דימנדו תלווה אותך בכל השלבים, תנהל את הטיפול והמעקב מול חברת הביטוח,  ותעדכן אותך ככל ותידרש להמצאת מידע ו/או מסמכים נוספים. חברת הביטוח מנורה מבטחים היא החברה המבטחת והיא מטפלת בתביעות והאחראית על חישוב התגמול והפיצוי (ככל וקיים) לצד השלישי, הכל בהתאם להוראות כל דין. ניתן לפנות לדימנדו בכל שאלה בנוגע למצב התביעה ב: tplclaims@demandoo.com
אל דאגה! אנו נשמח לענות, ואולי בהמשך נכלול את השאלה במסמך שאלות ותשובות זה.
אנא צרו קשר עם וולט דרך courierinsurance+israel@wolt.com ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי 🙂